Türkiye Geneli En Büyük Meydan Okuma Başladı
Ana SayfaLiselerKONYABozkır Anadolu İmam Hatip LisesiKONYA liselerine dön
Bu okulu listene ekle, puanını gir — gerisini biz hesaplayalım.
Net puanına göre kişiye özel tercih raporu, 2025 ve 2026 önerileriyle.
Anadolu İmam Hatip

Bozkır Anadolu İmam Hatip Lisesi

KONYA · BOZKIR

Bozkır Anadolu İmam Hatip Lisesi, KONYA ilinin BOZKIR ilçesinde bulunan bir anadolu imam hatipdır. Bu okula giriş LGS puanıyla değil, OBP (kayıt alanı) ile yapılır. 2026 kontenjanı 34 kişidir. Okul pansiyonsuzdur.

2026 kontenjanıbu yıl tercih edeceğin34
Kaynak: MEB Rotamaarif · kılavuzla kesinleşir

Sınavsız (OBP) yerleştirme

Bu okul LGS sınavı olmadan da, OBP (kayıt alanı) ile öğrenci alıyor. LGS tercihinde sınavsız (yerel) tercih de zorunlu olduğundan, kayıt alanına göre taban OBP eşikleri aşağıdadır.

Kayıt Alanında
54,50
Okulun kendi kayıt alanından

Taban OBP en düşük yerleşen puandır; program/alana göre değişebilir. Kesin bilgi için okuldan/MEB'den teyit ettir.

Tercih edilebilir programlar

Okul bilgileri

Okul Türü
Anadolu İmam Hatip
Şehir
KONYA · BOZKIR
Program Sayısı
0
Pansiyon
Yok
Telefon
03324261177
Adres
Demirasaf Mah. 51025 Sok. No10 42630 Bozkır/KONYA
Ulaşım
İlçe merkezinde yer almakta; yaya ve araçla ulaşım mümkündür.

Fiziksel imkânlar

MEB resmî verisi
Normal EğitimDYK kurs merkeziDers saatleri 09:10–16:00
94
Öğrenci
15
Derslik
2
Kütüphane
2
Kantin
1
Yemekhane
1
Revir
1
Pansiyon kapasitesi
Premium
Bu okulun derin profili premium üyelikte

İnternetten derlenmiş, başka yerde tek tek bulamayacağın bilgiler:

  • Akademik başarı özeti
  • Öğrenci profili & okul iklimi
  • İnternet yorumlarının özeti
  • Kulüpler & fiziki imkânlar
  • Tanıtım videoları
  • Gözden kaçan değerli detaylar
Giriş yap ve aç

Topluluk katkıları

0

Okulu tanıyanların eklediği, gözden kaçan bilgiler.

Henüz katkı yok — ilk katkıyı sen ekle.

Katkı sunmak için giriş yapmalısın.

Giriş yap

Öğrenci yorumları

VIP

Öğrencilerin olumlu ve olumsuz görüşleri. Okuma VIP üyelere özel; yorum yazmak için giriş yeterli.

Öğrenci yorumları premium üyelikte

Bu okula dair gerçek öğrenci deneyimlerini okumak için VIP'e geç.

Giriş yap

Yorum yazmak için giriş yapmalısın.

Giriş yap
Bu okul sınavsız (OBP) alıyor
OBP ile girebileceğin okulları birlikte seçelim

Bu okula giriş LGS puanıyla değil, OBP (kayıt alanı) ile olur. OBP’ni gir; bu okul ve kayıt alanındaki benzer okullarla tercih listeni beraber kuralım.

OBP ile tercih listemi kur

Bozkır Anadolu İmam Hatip Lisesi hakkında sık sorulan sorular

Bozkır Anadolu İmam Hatip Lisesi kontenjanı kaç kişi?

Bozkır Anadolu İmam Hatip Lisesi 2026 kontenjanı 34 olarak açıklandı. Bu sayı MEB Rotamaarif verisinden alınmıştır ve tercih kılavuzuyla kesinleşir.

Bozkır Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonlu mu, yatılı öğrenci alıyor mu?

Hayır, Bozkır Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonsuzdur; yatılı öğrenci almaz. Okulu tercih edecek öğrencilerin BOZKIR/KONYA çevresinde ikamet ediyor olması ya da ulaşımı kendi imkânlarıyla çözmesi gerekir.

Bozkır Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede, hangi ilçede?

Bozkır Anadolu İmam Hatip Lisesi, KONYA ilinin BOZKIR ilçesinde bulunur. Okulun açık adresi: Demirasaf Mah. 51025 Sok. No10 42630 Bozkır/KONYA. Okul türü Anadolu İmam Hatip'tir.

Bozkır Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne nasıl girilir?

Bozkır Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne giriş LGS merkezî sınav puanıyla değil, OBP (ortaokul başarı puanı) ile yapılır. Öğrenciler kayıt alanı ve OBP sıralamasına göre yerleştirilir; merkezî sınava girmek bu okul için zorunlu değildir.