Türkiye Geneli En Büyük Meydan Okuma Başladı
Ana SayfaLiselerANTALYAMuhittin Mustafa Böcek Anadolu LisesiANTALYA liselerine dön
Bu okulu listene ekle, puanını gir — gerisini biz hesaplayalım.
Net puanına göre kişiye özel tercih raporu, 2025 ve 2026 önerileriyle.
Anadolu Lisesi

Muhittin Mustafa Böcek Anadolu Lisesi

ANTALYA · KONYAALTI

Muhittin Mustafa Böcek Anadolu Lisesi, ANTALYA ilinin KONYAALTI ilçesinde bulunan bir anadolu lisesidır. Bu okula giriş LGS puanıyla değil, OBP (kayıt alanı) ile yapılır. 2026 kontenjanı 272 kişidir. Okul pansiyonsuzdur.

2026 kontenjanıbu yıl tercih edeceğin272
Kaynak: MEB Rotamaarif · kılavuzla kesinleşir

Sınavsız (OBP) yerleştirme

Bu okul LGS sınavı olmadan da, OBP (kayıt alanı) ile öğrenci alıyor. LGS tercihinde sınavsız (yerel) tercih de zorunlu olduğundan, kayıt alanına göre taban OBP eşikleri aşağıdadır.

Kayıt Alanında
92,83
Okulun kendi kayıt alanından

Taban OBP en düşük yerleşen puandır; program/alana göre değişebilir. Kesin bilgi için okuldan/MEB'den teyit ettir.

Tercih edilebilir programlar

Okul bilgileri

Okul Türü
Anadolu Lisesi
Şehir
ANTALYA · KONYAALTI
Program Sayısı
0
Pansiyon
Yok
Telefon
2425020438
Adres
UNCALI MAH. 1250 SK. MUHİTTİN MUSTAFA BÖCEK ANADOLU LİSESİ BLOK NO: 16/1 KONYAALTI / ANTALYA

Fiziksel imkânlar

MEB resmî verisi
Normal EğitimDers saatleri 07:40–19:30
840
Öğrenci
36
Derslik
3
Laboratuvar
1
Kütüphane
1
Spor Salonu
1
Konferans Salonu
1
Kantin
1
Yemekhane

Topluluk katkıları

0

Okulu tanıyanların eklediği, gözden kaçan bilgiler.

Henüz katkı yok — ilk katkıyı sen ekle.

Katkı sunmak için giriş yapmalısın.

Giriş yap

Öğrenci yorumları

VIP

Öğrencilerin olumlu ve olumsuz görüşleri. Okuma VIP üyelere özel; yorum yazmak için giriş yeterli.

Öğrenci yorumları premium üyelikte

Bu okula dair gerçek öğrenci deneyimlerini okumak için VIP'e geç.

Giriş yap

Yorum yazmak için giriş yapmalısın.

Giriş yap
Bu okul sınavsız (OBP) alıyor
OBP ile girebileceğin okulları birlikte seçelim

Bu okula giriş LGS puanıyla değil, OBP (kayıt alanı) ile olur. OBP’ni gir; bu okul ve kayıt alanındaki benzer okullarla tercih listeni beraber kuralım.

OBP ile tercih listemi kur

Muhittin Mustafa Böcek Anadolu Lisesi hakkında sık sorulan sorular

Muhittin Mustafa Böcek Anadolu Lisesi kontenjanı kaç kişi?

Muhittin Mustafa Böcek Anadolu Lisesi 2026 kontenjanı 272 olarak açıklandı. Bu sayı MEB Rotamaarif verisinden alınmıştır ve tercih kılavuzuyla kesinleşir.

Muhittin Mustafa Böcek Anadolu Lisesi pansiyonlu mu, yatılı öğrenci alıyor mu?

Hayır, Muhittin Mustafa Böcek Anadolu Lisesi pansiyonsuzdur; yatılı öğrenci almaz. Okulu tercih edecek öğrencilerin KONYAALTI/ANTALYA çevresinde ikamet ediyor olması ya da ulaşımı kendi imkânlarıyla çözmesi gerekir.

Muhittin Mustafa Böcek Anadolu Lisesi nerede, hangi ilçede?

Muhittin Mustafa Böcek Anadolu Lisesi, ANTALYA ilinin KONYAALTI ilçesinde bulunur. Okulun açık adresi: UNCALI MAH. 1250 SK. MUHİTTİN MUSTAFA BÖCEK ANADOLU LİSESİ BLOK NO: 16/1 KONYAALTI / ANTALYA. Okul türü Anadolu Lisesi'dir.

Muhittin Mustafa Böcek Anadolu Lisesi'ne nasıl girilir?

Muhittin Mustafa Böcek Anadolu Lisesi'ne giriş LGS merkezî sınav puanıyla değil, OBP (ortaokul başarı puanı) ile yapılır. Öğrenciler kayıt alanı ve OBP sıralamasına göre yerleştirilir; merkezî sınava girmek bu okul için zorunlu değildir.