Türkiye Geneli En Büyük Meydan Okuma Başladı
Ana SayfaLiselerK.MARAŞŞehit Mustafa Gökçeli Çok Programlı Anadolu LisesiK.MARAŞ liselerine dön
Bu okulu listene ekle, puanını gir — gerisini biz hesaplayalım.
Net puanına göre kişiye özel tercih raporu, 2025 ve 2026 önerileriyle.
Anadolu Lisesi

Şehit Mustafa Gökçeli Çok Programlı Anadolu Lisesi

K.MARAŞ · ANDIRIN

Şehit Mustafa Gökçeli Çok Programlı Anadolu Lisesi, K.MARAŞ ilinin ANDIRIN ilçesinde bulunan bir anadolu lisesidır. Bu okula giriş LGS puanıyla değil, OBP (kayıt alanı) ile yapılır. 2026 kontenjanı 102 kişidir. Okul pansiyonludur.

2026 kontenjanıbu yıl tercih edeceğin102
Kaynak: MEB Rotamaarif · kılavuzla kesinleşir

Sınavsız (OBP) yerleştirme

Bu okul LGS sınavı olmadan da, OBP (kayıt alanı) ile öğrenci alıyor. LGS tercihinde sınavsız (yerel) tercih de zorunlu olduğundan, kayıt alanına göre taban OBP eşikleri aşağıdadır.

Kayıt Alanında
48,55
Okulun kendi kayıt alanından

Taban OBP en düşük yerleşen puandır; program/alana göre değişebilir. Kesin bilgi için okuldan/MEB'den teyit ettir.

Tercih edilebilir programlar

Okul bilgileri

Okul Türü
Anadolu Lisesi
Şehir
K.MARAŞ · ANDIRIN
Program Sayısı
0
Pansiyon
Var
Telefon
3445612140
Adres
TUFAN PAŞA MAH. JANDARMA YOLU SK. NO: 2/1 ANDIRIN / KAHRAMANMARAŞ

Fiziksel imkânlar

MEB resmî verisi
Normal EğitimDers saatleri 08:40–17:25
472
Öğrenci
33
Derslik
3
Laboratuvar
1
Yemekhane
1
Pansiyon kapasitesi

Topluluk katkıları

0

Okulu tanıyanların eklediği, gözden kaçan bilgiler.

Henüz katkı yok — ilk katkıyı sen ekle.

Katkı sunmak için giriş yapmalısın.

Giriş yap

Öğrenci yorumları

VIP

Öğrencilerin olumlu ve olumsuz görüşleri. Okuma VIP üyelere özel; yorum yazmak için giriş yeterli.

Öğrenci yorumları premium üyelikte

Bu okula dair gerçek öğrenci deneyimlerini okumak için VIP'e geç.

Giriş yap

Yorum yazmak için giriş yapmalısın.

Giriş yap
Bu okul sınavsız (OBP) alıyor
OBP ile girebileceğin okulları birlikte seçelim

Bu okula giriş LGS puanıyla değil, OBP (kayıt alanı) ile olur. OBP’ni gir; bu okul ve kayıt alanındaki benzer okullarla tercih listeni beraber kuralım.

OBP ile tercih listemi kur

Şehit Mustafa Gökçeli Çok Programlı Anadolu Lisesi hakkında sık sorulan sorular

Şehit Mustafa Gökçeli Çok Programlı Anadolu Lisesi kontenjanı kaç kişi?

Şehit Mustafa Gökçeli Çok Programlı Anadolu Lisesi 2026 kontenjanı 102 olarak açıklandı. Bu sayı MEB Rotamaarif verisinden alınmıştır ve tercih kılavuzuyla kesinleşir.

Şehit Mustafa Gökçeli Çok Programlı Anadolu Lisesi pansiyonlu mu, yatılı öğrenci alıyor mu?

Evet, Şehit Mustafa Gökçeli Çok Programlı Anadolu Lisesi pansiyonludur ve yatılı öğrenci kabul eder. Bu sayede okul, K.MARAŞ dışından gelen öğrenciler için de tercih edilebilir. Pansiyon kontenjanı ve parasız yatılılık şartları okulun kendi duyurularıyla kesinleşir.

Şehit Mustafa Gökçeli Çok Programlı Anadolu Lisesi nerede, hangi ilçede?

Şehit Mustafa Gökçeli Çok Programlı Anadolu Lisesi, K.MARAŞ ilinin ANDIRIN ilçesinde bulunur. Okulun açık adresi: TUFAN PAŞA MAH. JANDARMA YOLU SK. NO: 2/1 ANDIRIN / KAHRAMANMARAŞ. Okul türü Anadolu Lisesi'dir.

Şehit Mustafa Gökçeli Çok Programlı Anadolu Lisesi'ne nasıl girilir?

Şehit Mustafa Gökçeli Çok Programlı Anadolu Lisesi'ne giriş LGS merkezî sınav puanıyla değil, OBP (ortaokul başarı puanı) ile yapılır. Öğrenciler kayıt alanı ve OBP sıralamasına göre yerleştirilir; merkezî sınava girmek bu okul için zorunlu değildir.